Οι 37 μεταγραφές για το 2020

Αρκετοί είναι οι αθλητές-τριες οι οποίοι θα αγωνίζονται από τη νέα χρονιά με το “κρομάκι” διαφορετικής ομάδας. Πιο συγκεκριμένα, η Επιτροπή ενέκρινε την μεταγραφή 37 κωπηλατών-τριών.

Η απόφαση αυτή πάρθηκε κατά τη διάρκεια συνεδρίασης στα γραφεία της ΕΚΟΦΝΣ. Απεναντίας, όσοι τιθέντες απορίφθηκαν θα ενημερωθούν από την Ομοσπονδία.

Ακουλουθούν οι εγκεκριμένες μεταγραφές:

Α/Α    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                          ΑΠΟ         ΣΕ 

  1.       ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ              ΕΝΟΑ        ΝΑΣ
  2.      ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ               ΕΝΟΑ        ΝΑΣ
  3.      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ                 ΚΥΠΡΟΣ      ΟΦΘ
  4.      ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ             ΝΟΗ         Ο.Ε
  5.      ΑΝΤΩΝΗΣ     ΣΠΥΡΙΔΩΝ                   ΝΟΙ         ΠΝΟΙ
  6.      ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ                     ΚΟΕ         Ο.Ε
  7.      ΚΑΛΑΝΔΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΟΕΑ-ΝΑΒ      ΕΝΟΑ
  8.      ΚΑΛΟΥΙΑΝ ΦΛΟΡΙΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ        ΝΟΙ         ΠΝΟΙ
  9.      ΚΑΛΤΣΑ      ΙΩΑΝΝΑ                         ΙΟΘ         ΝΑΟΚΘ
  10.     ΚΕΣΙΔΟΥ     ΕΛΕΝΗ                          ΝΟΚ         ΝΟΜΑΥΡ.
  11.     ΚΛΕΙΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ                   ΕΝΟΑ        Ο.Ε
  12.      ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣ                  ΝΟΙ         ΠΝΟΙ
  13.     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ          ΝΑΣ        ΕΝΟΑ
  14.     ΛΑΖΑΡΟΥ     ΣΤΥΛΙΑΝΗ                   Α.Σ.ΔΗΜΗ     ΝΟΙ
  15.     ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΣΠΥΡΟΣ         ΝΑΟΚ       ΝΑΣ
  16.     ΜΑΤΙΟΣ      ΑΓΓΕΛΟΣ                      ΝΠΣ ΠΕΝΘ     ΝΑΟΚΘ
  17.      ΜΕΛΛΟΣ      ΓΙΩΡΓΟΣ                         ΕΝΟΑ        ΝΑΣ
  18.      ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                     ΝΟΘ        ΝΑΟΚΘ
  19.      ΜΗΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                ΝΟΚ         ΝΟΘ
  20.      ΜΥΡΙΝΤΖΟΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                ΝΟΒΑ         ΝΟΙ
  21.      ΝΙΚΟΛΑΣΧΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ                   ΝΑΟΚ         ΝΠΣ ΠΕΝΘ
  22.      ΝΤΑΛΑΜΑΝΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                 ΝΟΙ        ΠΝΟΙ
  23.      ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΔΙΩΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ         0.Ε         ΝΑΣ
  24.      ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥΜΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           Ο.Ε         ΝΑΣ
  25.      ΠΑΥΛΙΔΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ                        ΟΦΘ       ΝΠΣ ΠΕΝΘ
  26.      ΠΟΛΥΖΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΑΣ ΔΗΜ      ΟΕΑ-ΝΑΒ
  27.      ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  ΚΟΕ        ΝΑΣ
  28.      ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                   ΑΣ ΔΗΜΗ      ΟΕΑ-ΝΑΒ
  29.      ΣΙΠΣΟΥΡΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ                            ΝΟΚ         Ο.Ε
  30.      ΣΤΑΜΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           ΝΟΒΑ        ΙΟΘ
  31.      ΣΤΡΑΤΗΣ     ΣΤΕΦΑΝΟΣ                           ΕΝΟΑ        ΚΟΕ
  32.      ΤΑΣΣΙΟΣΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ           ΝΟΒΑ        ΑΣ ΔΗΜΗ
  33.      ΤΖΙΑΛΑΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ                                ΝΟΙ         ΠΝΟΙ
  34.      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞ. ΙΑΝ                  ΟΕΑ-ΝΑΒ      ΕΝΟΑ
  35.      ΤΣΙΑΛΙΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                          ΝΟΙ         ΠΝΟΙ
  36.      ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                      ΝΟΘ         ΝΑΟΚΘ
  37.      ΦΩΤΗΣ      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                          ΝΟΙ         ΠΝΟΙ