Πρόγραμμα εικονικής προπόνησης από την ΕΚΟΦΝΣ

Σε μια πρωτότυπη κίνηση προέβη το τελευταίο διάστημα η Ελληνική Κωπηλατική Ομοσπονδία, καθώς δημιούργησε ένα πρόγραμμα εικονικής προπόνησης με κωπηλατικά εργόμετρα. Δικαίωμα συμμετοχής διατηρούν οι 56 αθλητές και αθλήτριες που έλαβαν μέρος στη δεύτερη φάση του 1ου Αγώνα Αξιολόγησης, στις 22-23 Φεβρουαρίου στο Ολυμπιακό Κωπηλατοδρόμιο του Σχινιά.

Το προαιρετικό πρόγραμμα το οποίο έχει προοριστεί για τις κατηγορίες Εφήβων/Νεανίδων, Ανδρών/Γυναικών Κάτω των 23 ετών ξεκίνησε την προηγούμενη Τρίτη (05/05/2020) και θα λήξει με το πέρας της άρσης των περιοριστικών μέτρων που έχουν επιβληθεί λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού.

Η λίστα των επιλεχθέντων αθλητών/τριών: 

  1. Αναστασιάδου Ευαγγελία
  2. Αραμπατζή Αγγελική
  3. Ασβεστά Ιωάννα
  4. Ασβεστάς Αντώνιος
  5. Αθανασιάδης Καούδης Ανδρέας
  6. Μπουκουβάλας Δημήτρης
  7. Μπουκουβάλας Ζήσης
  8. Μπούρμπου Χριστίνα
  9. Μπουρνούτος Χρήστος
  10. Χαραλαμπίδου Ελένη
  11. Χριστοδουλίδη Ασπασία
  12. Χρήστου Κωνσταντίνος
  13. Δεμελής Νικόλαος
  14. Εμμανουηλίδου Θωμαή
  15. Εξάρχου Ιάσωνας
  16. Φαϊτας Παύλος
  17. Φίτσιου Ζωή
  18. Γκαϊδατζής Πέτρος
  19. Γκαττ Καρμέλα
  20. Γραμμενιάτης Άρης
  21. Γραμμενιάτης Γιώργος
  22. Καλέντζης Σπύρος
  23. Καλίτσα Χρυσή
  24. Καπάκογλου Στέφανος
  25. Κουτρούλης Αντώνης
  26. Κότσιας Γιώργος
  27. Κυρίδου Αννέτα
  28. Κυρίδου Μαρία
  29. Λαπίκωφ Θεόδωρος
  30. Λεβεντέλλη Ελένη- Μαρίνα
  31. Λουκόπουλος Κλέαρχος
  32. Μακρυγιάννης Γεώργιος
  33. Μαργαριτόγλου Χρήστος
  34. Μάστακας Αθανάσιος
  35. Μουτσάτσος Αντώνης
  36. Μπλέτσας Ηλίας
  37. Μπούρτζης Μάριος
  38. Νικολαϊδου Αικατερίνη
  39. Νόνη Ισμήνη
  40. Ντούσκος Στέφανος
  41. Παλαιοπάνος Λεωνίδας
  42. Παλαιοπάνος Θανάσης
  43. Παπακωνσταντίνου Αντώνης
  44. Παπατέρπου Αναστασία
  45. Παπατέρπου Νένα
  46. Σουλαρίκας Σταύρος
  47. Στασινός Δημήτριος
  48. Συμεωνίδης Σταύρος
  49. Θεοχάρη Σοφία
  50. Τσαλικίδης Βασίλειος
  51. Τζουμέζης Λεωνίδας
  52. Βακοπούλου Ευαγγελία
  53. Βαρελοπούλου Ελένη
  54. Βελλίδης Κωνσταντίνος
  55. Ζηντιρίδης Κωνσταντίνος
  56. Ζωγράφος Δημήτριος